Taliansko vo svojom debutovom zápase na majstrovstvách sveta porazilo Anglicko 2: 1

Všetci usúdili, že je to „vynikajúci zápas, hraný s triedou a štedrosťou: včera v noci Taliansko porazilo v debutovom zápase majstrovstiev sveta Anglicko 2: 1“. Napriek vysokej vlhkosti na štadióne Manaus sa veľmi obávali a napriek absencii zraneného Buffona si Taliansko odnieslo prvý vynikajúci výsledok s gólom Marchisia v 35. minúte na výbornú prihrávku. Pirlo, skvelý riaditeľ celú hru.

© web

Už po dvoch minútach, pri 37 ", prišla studená sprcha: Taliansko bolo na chvíľu roztržité a Angličan Sturridge skóroval na prihrávku od Rooneyho, čím prekonal nášho brankára Sirigu. Hra sa ťahala ku koncu prvého polčasu, pričom niekoľko zábleskov a pokus Balotelliho, ukazuje čas od času opustený na súperovej polovici.

Pozri tiež

Piercingové mená: abeceda zdobenia tela

Tetovanie za ucho: nová zbraň zvádzania?

Pri obnovení sa formácia nemení. A funguje to, pretože už na 50 “Candreva potrebuje center pod bránu pre Balotelliho, ktorý poľahky dáva druhý gól Talianska. Potom však Taliansko samozrejme začne uvoľnenú a nie príliš agresívnu hru, aby si udržalo výsledok. A všetko by prebiehalo potichu, keby nebolo voľného kopu zvereného Pirlovi, ktorý trafil brvno a blížil sa k tretiemu gólu, ktorý nikdy neprišiel. vynikajúci 2-1, bude načase postaviť sa Kostarike v piatok 20. júna, čerstvo z neuveriteľného víťazstva nad uruguajským favoritom, porazeným 3: 1.